Kobiety w stroju ludowym
Grafika wektorowa, opis projektu

O projekcie

Celem projektu jest zapoznanie lokalnej społeczności z miejscami o szczególnym znaczeniu historycznym dla Województwa Śląskiego i tym samym podniesienie ich świadomości za pomocą terenowych spotkań edukacyjno-historycznych. 

 

102995797_144139853904238_89090156309720
Zdjęcie kobiet w stroju ludowym
Rysunek familoków

Kim jest realizator projektu?

Realizatorem projektu jest Instytut Pracy i Edukacji, wchodzący w skład Klastra Innowacji Społecznych -konsorcjum śląskich organizacji i przedsiębiorstw społecznych. Projekty i przedsiębiorstwa biznesowe realizowane wspólnie pod szyldem Klastra charakteryzuje innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów społecznych, etyka w biznesie oraz odpowiedzialne zarządzanie. Organizacja ta realizuje projekty strategiczne dla administracji publicznej, w tym projekty operatorskie, głównie w obszarze edukacji, cyfryzacji i polityki międzynarodowej.

Rysunek familoków
Zdjęcie zespołu projektowego
Zdjęcie zespołu projektowego
Zdjęcie zespołu projektowego

Czym jeszcze się zajmujemy?

Kreska, grafika wektorowa

Konsorcjum to zajmuje się także bezpłatną pomocą prawną i wspieraniem osób pokrzywdzonych przestępstwami. Oprócz projektów społecznych, Klaster prowadzi z sukcesami przedsiębiorstwa społeczne: restaurację oraz palarnię kawy. Działają one na wolnym rynku, jednocześnie będąc miejscem reintegracji osób niepełnosprawnych intelektualnie. Klaster jest certyfikowanym ośrodkiem wsparcia ekonomii społecznej, działa na rzecz ekonomizacji i rozwoju strategicznego PES w województwie śląskim. Więcej informacji znajdziesz na klaster.org.pl.

Rysunek familoków
Rysunek familoków

Klaster Innowacji Społecznych

Instytut Pracy i Edukacji

ul. O. J. Siemińskiego  22,  Gliwice

Kontakt

Ikona telefonu
Ikona koperty pocztowej

+48 32 630 43 19

kontakt@klaster.org.pl

Ikona strony www

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za przesłanie!